Обавештења

Почетак нове школске године!

Драги ученици и родитељи, школска 2016/2017. година почиње 1. септембра (четвртак). Настава за прву и трећу годину стартује у преподневној смени, од 7:45, а за други и четврту годину у послеподневној, од 14:00. Сва одељења ће тог дана имати наставу у издвојеном одељењу школе, у згради коју делимо са ОШ “Ђуро Стругар”, у Бул. Милутина Миланковића 148, Нови Београд. Прваке ћемо дочекати на другом спрату, где ће бити распоређени у учионице.

За мапу и додатне информације о доласку у школу прочитајте у наставку овог обавештења!

Како до издвојеног одељења?

1. Долазак из смера Београда (Палилула, Звездара, Врачар…), Бежаније и Бежанијске косе, или источног дела Новог Београда: аутобус 65
2. Долазак из смера насеља Радиофар, Бежаније и Бежанијске косе или Павиљона: аутобус 613
3. Долазак из смера Блока 45 или Земуна: аутобус 45
4. Долазак из смера Сурчина, Ледина или Главне железничке станице, Мостарске петље и Старог Сајмишта: аутобус 601
5. Долазак из смера аеродрома, Сурчина, Ледина или Зеленог Венца: аутобус 72
6. Долазак из смера Земуна (кеј) или Блока 45, Бежаније и Бежанијске косе: аутобус 82.

Мапа:

donasStrugar

Желимо вам срећан и успешан почетак нове школске године!
Добро дошли  у Политехнику – школу за нове технологије!