Директор: Душица Јовановић
Помоћник директора: Раде Перовић
Секретар: Јелена Поповић
Педагог: Тамара Ивановић
Психолог: Мила Туцовић
Библиотекар: Ранко Остојић
Шеф рачуноводства: Весна Новковић
Административни радник: Драгана Вићентијевић
Административни радник: Марија Шалов
Администратор информационих система и технологијa: Игор Баша
ПРВИ РАЗРЕД | ||
1/1 | ТЕХНИЧАР ЗА ИНДУСТРИЈСКУ РОБОТИКУ | Јован Марковић |
1/2 | ТЕХНИЧАР ЗА ИНДУСТРИЈСКУ РОБОТИКУ | Александар Вукићевић |
1/3 | МАШИНСКИ ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО КОНСТРУИСАЊЕ | Наташа Лучић |
1/4 | ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО УПРАВЉАЊЕ (CNC) МАШИНА | Дуња Рудић |
1/5 | ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО УПРАВЉАЊЕ (CNC) МАШИНА | Зоран Илић |
1/6 | ТЕХНИЧАР МЕХАТРОНИКЕ | Снежана Љ. Јовановић |
1/7 | ТЕХНИЧАР ЗА РЕЦИКЛАЖУ | Милорад Ристановић |
ДРУГИ РАЗРЕД | ||
2/1 | ТЕХНИЧАР ЗА ИНДУСТРИЈСКУ РОБОТИКУ | Тијана Шкрбовић |
2/2 | ТЕХНИЧАР ЗА ИНДУСТРИЈСКУ РОБОТИКУ | Тијана Петровић |
2/3 | МАШИНСКИ ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО КОНСТРУИСАЊЕ | Звонимир Рајковић |
2/4 | ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО УПРАВЉАЊЕ (CNC) МАШИНА | Милош Гајовић |
2/5 | ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО УПРАВЉАЊЕ (CNC) МАШИНА | Драган Богдановић |
2/6 | ТЕХНИЧАР МЕХАТРОНИКЕ | Горан Младеновић |
2/7 | ТЕХНИЧАР ЗА РЕЦИКЛАЖУ | Иван Николић |
ТРЕЋИ РАЗРЕД | ||
3/1 | ТЕХНИЧАР ЗА ИНДУСТРИЈСКУ РОБОТИКУ | Александра Јанкетић |
3/2 | ТЕХНИЧАР ЗА ИНДУСТРИЈСКУ РОБОТИКУ | Наташа Меркер |
3/3 | МАШИНСКИ ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО КОНСТРУИСАЊЕ | Живка Стефановић |
3/4 | ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО УПРАВЉАЊЕ (CNC) МАШИНА | Момо Тврдишић |
3/5 | ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО УПРАВЉАЊЕ (CNC) МАШИНА | Драган Димитријевић |
3/6 | ТЕХНИЧАР МЕХАТРОНИКЕ | Јелена Лубарда |
3/7 | ТЕХНИЧАР ЗА РЕЦИКЛАЖУ | Радојка Јаредић |
ЧЕТВРТИ РАЗРЕД | ||
4/1 | ТЕХНИЧАР ЗА ИНДУСТРИЈСКУ РОБОТИКУ | Биљана Ђуровић |
4/2 | ТЕХНИЧАР ЗА ИНДУСТРИЈСКУ РОБОТИКУ | Сања Мајдак |
4/3 | МАШИНСКИ ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО КОНСТРУИСАЊЕ | Вера Јовановић |
4/4 | ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО УПРАВЉАЊЕ (CNC) МАШИНА | Александар Костић |
4/5 | ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО УПРАВЉАЊЕ (CNC) МАШИНА | Татјана Богдановић |
4/6 | ТЕХНИЧАР МЕХАТРОНИКЕ | Данијела Калањ |
ТИМ | ЧЛАНОВИ |
Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе | Душица Јовановић, дир. Раде Перовић, помоћник дир. Милош Гајовић Јована Радисављевић Ана Бантић Горан Лазић |
Тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања | Душица Јовановић Тамара Ивановић Тијана Илић Данијела Калањ Михаило Малетић родитељ Предраг Драгаш 1/4 ученик Филип Јовановић/ Анђела Травица |
Тим за каријерно вођење | Мила Туцовић Јован Марковић Дејан Цвијетић |
Тим за инклузивно образовање | Мила Туцовић Дуња Рудић Милорад Ристановић Иван Николић Сања Мајдак
|
Тим за самовредновање | Мила Туцовић Тамара Ивановић Татјана Средојевић Александра Јанкетић Милош Вујошевић |
Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва | Јелена Аћимовић Снежана Љ. Јовановић Светлана Дуловић родитељ Светлана Трајковић 1/1 ученик Кристина Карделис/Виолета Буњевац |
Тим за професионални развој | Јелена Лубарда Јелена Стојановић Тамара Ивановић |
Стручни актив за развој школског програма | Ирена Бунарџић Зоран Илић Љиљана Томовић Рада Карановић Ранко Остојић |
Стручни актив за развојно планирање | Мила Туцовић Сања Мијатовић Данијеле Калаљ Тијана Шкрбовић Весна Булић |
Дуално образовање | Драган Димитријевић Јелена Лубарда Данијела Калањ Горан Младеновић Снежана Јовановић |
Тим за маркетинг и сајт школе | Данијела Калањ Јован Милетић Александар Вукићевић Игор Баша Данијела Калањ Весна Булић Татјана Богдановић Тијана Петровић Јелена Лубарда Светлана Мајсторовић
|
Тим за пројетке | Милош Гајовић Наташа Меркер Зоран Илић |
Тим за заштиту животне средине
| Светлана Дуловић Радојка Јаредић Иван Николић Милорад Ристановић |