По септембру се (школска) година познаје!

Свечаном доделом медаља, пехара и признања, у Дому ваздухопловства у Земуну, завршена је овогодишња Изложба проналазаштва и Куп нација младих иноватора 2016. Политехничари са новим признањима!

Наше учешће на смотри младих иноватора, са слоганом “Корак по корак до креативне иновације”, било је кроз демонстрацију нашег задатка са FLL (First Lego League) такмичења 2015. Пехар, специјално признање и плакета Друштва проналазача Београда, као и велики пехар и почасна плакета Чешког металуршког друштва (почасни домаћини смотре) су уручени политехничарима на завршној свечаности.

clanak1
Део нашег FLL тима – Никола Старчевић, Михајло Михајловић, затим менторски тандем Јована Милетића и Јелене Стојановић, поново су добили заслужена признања. Чека нас узбудљива школска година!

clanak2