Велики успех Политехнике на такмичењу

На Машинском факултету у Београду, 3. априла, одржано је Регионално такмичење ученика машинских школа Београда, у две дисциплине: компјутерска графика 2D и моделовање машинских елемената и склопова 3D.

20150407masinac4

Политехника- школа за нове технологије је постигла велики успех, до сада највећи у последњих десетак година, од како се ово такмичење одржава на нашем “матичном” факултету. У дисциплини компјутерска графика 2D освојили смо сва три прва места: Петар Илић, Михаило Војиновић и Лука Филиповић, а у дисциплини моделовање 3D прво место је освојио Марко Стевановић, трећи је Петар Бабић, а четврти је Никола Јовановић.

20150407masinac5

Дакле, сва шесторица политехничара изборила су пласман на Републичко такмичење, које ће се, такође, одржати у Београду.

20150407masinac3

Увек поносни на своје ученике, честитамо им на постигнутом успеху који је надмашио сва чекивања! Идемо даље!20150407masinac2