Посета матураната “Политехнике” Машинском факултету

Данас је комплетна генерација матураната наше школе, у пратњи својих професора и директора, посетила Машински факултет и упознала начин студирања, програме, кабинете, лабораторије и услове које будући студенти Машинског факултета морају испунити да би добили индекс.

У свечаној сали факултета, декан проф. др Милорад Милованчевић је поздравио ученике и професоре Политехнике изражавајући задовољство због нашег доласка на један од најстаријих и најбољих машинских факултета у овом делу Европе. Група за промоцију Машинца, коју предводи проф. Марко Милош а чине је млади докторанти и професори, организовала је да наши матуранти, подељени у неколико група, обићу факултет и његове лабораторије, упознајући најмодерније системе, машине и урећаје које овај факултет поседује.